Telif Hakkı

TV BoX TR’de telif hakkı

Sitede bulunmakta olan yayınların sorumluluğu sahibi olan medya şirketi ve/veya kuruluşlara aittir. Logo ve yayın hakları yapımcısına aittir. Yayınlar hiçbir işleme tabi tutulmadan naklen iletilmektedir. Şifreli veya ücretli hiç bir yayın sitemizde mevcut değildir.

Sitemiz 5651 sayılı kanunda berlirtilen yer sağlayıcı olarak, tüm yayınların tek bir platformda daha hızlı ulaşılmasını sağlamak amacı ile kurulmuş ve hizmet vermektedir.

Lütfen sitemizde bulunan içeriklerden herhangi birinin telif hakkının şahsınıza, kurumunuza yada kuruluşunuza ait olduğunu düşündüğünüz ve kaldırılmasını talep ettiğiniz yayın, logo ve TV programları için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Gerekli incelemenin ardından en geç üç iş günü içerisinde gerekli işlem yapılacaktır.

Telif hakkı bildirimi ve içerik kaldırma talebi için tıklayın

Bilgi için iletişime geçilmesi gereken merciler;

Telif Hakkı Genel Müdürlüğü

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Telif hakkına sahip olduğunu düşündüğünüz meteryalin, sitemizin içeriğinde bulunduğundan ve bu hali ile koruma kapsamında olduğundan emin olunuz.

Lütfen yanlış hak taleplerinde bulunmayınız. Bu sürecin kötüye kullanımı, size dair yasal sonuçlara yol açabilecektir. Telif hakkı dışında ki tüm düşünce, soru ve isteklerinizi iletişim sayfamız veya eposta adresimiz üzerinden bize yazabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TV BoX TR Ekibi