TV 5


Günlük programlarının kalitesi ile her zaman izleyiciler tarafından tercih edilen tv5 birçok alanda sunduğu yararlı programları ile son derece ilgi görmektedir. Pazartesi günleri belli dini programlar yayını yaparak insanların inançları konusunda bilgilenmesine yardımcı olan tv5 yayın akışı konusunda son derece iddialı.

Tv5 izle deyince akla gelen şeyler arasında her gün verdiği yabancı sinema kuşağı gelmektedir. Birbirinden kaliteli yabancı filmler yayınlayan tv5 bu konuda rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Son yılların en çok izlenme rekorları kıran yabancı filmler tv5’de izleyicilerle buluşuyor. Belgesel severler için çeşitli kategorilerde belgesel yayını yapan kanal bu konuda da son derece iyi. Haylar dünyası ile ilgili çeşitli belgesellerin sunulduğu kanalda aynı zamanda ülke tanıtımları yapılan belgeseller de yayınlanmaktadır.

Resim yapmayı sevenler için ise çok özel bir program yayınlanmaktadır. Pazar günleri yayınlanan resim okulu programı ile resim yapmayı sevenler ekran başına kilitleniyor. Birçok resim tekniğinin açıklandığı resim okulu programında resim yapma konusunda bilinmeyen püf noktalar da izleyicilerle paylaşılıyor. Ressam Hüseyin İbiş’in tuallerinden çıkan şahane tabloları izleme fırsatını kaçırmamalısınız. Haber izlemeyi sevenler için de Günden Yansıyanlar programını takip etmelerini öneriyoruz. Bu program sayesinde siyaset, sanat, bilim ve tüm gündem gelişmelerini sıcağı sıcağına takip etme şansın yakalayacaksınız.

İnsanları yanıltmadan ve sadece doğru habercilik kapsamında yayın yapan kanalımız sayesinde sizlere en hızlı şekilde ulaşmayı amaçlamış bir ekiple çalışıyoruz. Hafta içi her gün yayınlanan ve Tuba İnci Tepehan’ın sunduğu Bizimhane programı sizlere keyifli anlar yaşanacak bir program. Bu programda sadece kadınları ilgilendiren mevzular değil hayata dair birçok konu konuşulmaktadır.

Ailenizin tüm bireyleri ile birlikte oturup izleyecekleri kaliteli bir programdır. Tarih severler için son derece kaliteli bir yapım olan Devr-i Alem programı da izleyicileri Osmanlı Devleti’nin kalıntılarında gezdirmeye devam ediyor. Dünya üzerinde ve çeşitli kıtalarda araştırmalar yaparak insanları müthiş bir tarihi yolculuğa çıkarıyor.

Tv5 canlı yayın izle kategorisinden kanalımızı internet ortamında canlı olarak da takip edebilirsiniz. İnternet ortamında kesintisiz bir yayınla tüm programlarımız izleyicilerimiz için yüksek izleme kalitesinde sunulmaktadır.

Bunları da beğenebilirsiniz...